Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Sowlany - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

990 000 zł146,88 m² 6 740,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

**oferujemy ekskluzywne domy W zabudowie willowej W sowlanach ** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wolnostojących domów klasy Premium. Kameralny kompleks 13 willi położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 900 zł82,14 m² 6 999,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, pomieszczenia gospodarczego i ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 900 zł76,59 m² 7 114,51 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 999 zł76,59 m² 7 376,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

319 000 zł988 m² 322,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 005 m² 212,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4005 m położona w miejscowości Sowlany, gmina Grabówka , w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł950 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć komfort życia blisko miasta z ciszą i sąsiedztwem natury! Działka budowlana | 950 mkw. | sowlany - bardzo blisko miasta top lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł936 m² 341,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 936 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Sowlany (gm. Supraśl), zaledwie kilka minut od granic Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

734 999 zł161,60 m² 4 548,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Pod lasem I 5 Pokoi I Sowlany I Stan deweloperski Dwupiętrowy dom z 2025r w zabudowie bliźniaczej położony na działce o powierzchni 521m2 w miejscowości Sowlany.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł121,24 m² 10 557,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

*** piękny I nowoczesny dom wśród zieleni*** Polecamy Państwu designerski dom dwukondygnacyjny położony tuż przy granicy z miastem. Nieruchomość zlokalizowana wśród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł726 m² 453,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Sowlany Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sowlany, o powierzchni 726 m2 w otoczeniu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł161 m² 6 204,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pozostał ostatni dom! oaza spokoju - Sowlany - blisko miasta - płaskie dachy! Sowlany to szybki dojazd do miasta oraz możliwość zamieszkania w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

969 000 zł138 m² 7 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 471 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

448 000 zł1 600 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W miejscowości karakule Polecamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1600m2 położoną w miejscowości Karakule , gmina Supraśl. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

299 000 zł962 m² 310,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany w miejscowości Karakule, gm.Supraś l. Znajduje się on przy głównej ulicy wsi, w sąsiedztwie nowych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

299 000 zł1 184 m² 252,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1184 m . Wymiary działki to około 30x40 m. Prąd doprowadzony do początku drogi wewnętrznej. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

599 000 zł3 048 m² 196,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 3048 m2. Przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz zabudowa usługowa. Media: przyłącze prądu w działce, woda w trakcie projektowania. Droga dojazdowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +3 km

1 999 000 zł318 m² 6 286,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Grabówce, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, , tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +4 km

1 400 000 zł215 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom na skraju lasu | Grabówka | ul. Jodłowa | 215 m Przestrzeń, cisza i prywatność z wygodnym dojazdem do centrum Białegostoku. Dom wolnostojący z duża działką i garażem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +4 km

Rynek pierwotny

850 000 zł141 m² 6 028,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne Domy w Grabówce - Komfort, przestrzeń i Bliskość Natury! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie spokój idzie w parze z szybkim dostępem do miasta? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Sowlany +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marka

Sowlany,podlaskie

1 250 000 zł193 m² 6 476,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Budynek 5L z II etapu osiedla "willa Sosnowa" Dom położony pośród prestiżowej enkalawy wolnostojących willi. Niepowtarzalne osiedle "willa Sosnowa" zlokalizowane jest bezpośrednio przy terenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Ułańska

Sowlany,podlaskie

305 000 zł729 m² 418,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Sowlany, ul. Ułańska, sprzedam prywatnie działkę położoną przy ul.Ułańskiej w Sowlanach pośród nowo wybudowanych domów. Brak ryzyka ciągłego placu budowy, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Objazdowa

Sowlany,podlaskie

1 250 000 zł168 m² 7 425,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom wolnostojący 168 m w Sowlanach. Cisza, przestrzeń i komfort życia blisko natury. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Sowlany, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sowlany,podlaskie

290 000 zł980 m² 295,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 950m2, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Sowlan - idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

705 000 zł161 m² 4 378,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan deweloperski *** *** sowlany *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sowlany,podlaskie

290 000 zł980 m² 295,92 zł/m²

 

 

 

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sowlany,podlaskie

1 150 000 zł215 m² 5 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Nowoczesny dom parterowy w Sowlanach na sprzedaż! Na sprzedaż dom jednorodzinny w Sowlanach, położony w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie około 2 km od granic Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Sowlany

Sowlany,podlaskie

299 000 zł1 066 m² 280,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pragnę przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną działkę rolno - budowlaną z wydanymi wz, położoną w miejscowości Sowlany w gminie Supraśl. Ta urokliwa działka o powierzchni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Sowlany

Sowlany,podlaskie

810 000 zł2 652 m² 305,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam atrakcyjną działkę położoną w Sowlanach. Wielkość i kształt pozwalają na realizację różnych zamierzeń inwestycyjnych. Doskonały dojazd do Białegostoku. Asfalt praktycznie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sowlany,podlaskie

1 740 000 zł172 m² 10 143,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Piękny dom w Sowlanach tylko 3 Minuty od Białegostoku! W cenie pełne wyposażenie nieruchomości! Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w malowniczym otoczeniu lasu, na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sowlany,podlaskie

1 790 000 zł172 m² 10 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Oficerska

Sowlany,podlaskie

370 000 zł1 035 m² 357,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w Sowlanach przy ul. Oficerskiej o powierzchni 1035 m2. Działka posiada wykonane przyłącze elektroenergetyczne (złącze kablowe przy działce), gaz przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sowlany

Sowlany,podlaskie

1 950 000 zł220 m² 8 843,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Potrzebujesz więcej przestrzeni dla swojej rodziny i szukasz dużego domu blisko Białegostoku? Jeśli tak, to zapraszam do dalszego czytania bo mamy bardzo ciekawą propozycję. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

735 000 zł161 m² 4 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowlany

Sowlany,podlaskie

660 000 zł161 m² 4 099,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sowlany

Sowlany,podlaskie

1 890 000 zł172 m² 11 017,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:884 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sowlany,podlaskie

660 000 zł158 m² 4 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sowlanach, gm. Supraśl. Powierzchnia użytkowa domu 157,5 m2. Rozkład pomieszczeń: parter -wiatrołap, -salon z aneksem kuchennym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij