Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Sowlany – na sprzedaż i na wynajem Sowlany

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 350 000 zł416,80 m² 3 238,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w ścisłym centrum - inwestycja na lata Duża przestrzeń lokalowa w samym sercu miasta to miejsce idealne na nowy biznes z pomysłem, który zaskoczy nawet zagorzałych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Kijowska

Centrum,Białystok(Sowlany + 6 km)

1 427 000 zł114,11 m² 12 505,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację wyjątkowego lokalu położonego przy ul. Kijowskiej 7 w nowoczesnym budynku położonym w centrum Białegostoku. To idealne miejsce na biznes w branży: - gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Białystok

Dziesięciny,Białystok(Sowlany + 6 km)

595 000 zł66,51 m² 8 946,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal o powierzchni 66,51m2 położony na parterze budynku w doskonałej lokalizacji przy ul Dziesięciny. Wejście bezpośrednio z chodnika zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Białystok

Starosielce,Białystok(Sowlany + 6 km)

27 zł/m²800 m² 21 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia magazynowo-produkcyjna *** *** wysokość do 10M *** *** suwnica 8 ton*** *** monitoring *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową zlokalizowany na osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany

Antoniuk,Białystok(Sowlany + 6 km)

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

**duża przestrzeń**własny parking** dodatkowa przestrzeń magazynowa** Zapraszamy na prezentację przestrzennego lokalu w świetnej lokalizacji. Nowo powstające bloki, szybki dojazd do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł100,94 m² 6 637,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Polecamy lokal użytkowy 100,94 m2 na parterze w dwu-kondygnacyjnym budynku z miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22.( wjazd ul Al. Niepodległości). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Białystok

Starosielce,Białystok(Sowlany + 6 km)

21,56 zł/m²320 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Białystok

Bacieczki,Białystok(Sowlany + 6 km)

3,63 €/m²2 187 m² 7 939 €

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - doskonale skomunikowany obiekt magazynowy tuż przy samym wjeździe do Białegostoku. Hala budowana w standardzie a/a+.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Ignatki-Osiedle(Sowlany + 12 km)

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal z przeznaczeniem na produkcję spożywczą / garmażeryjną. Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni 300 m2 stanowiący część kompleksu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Białystok

Starosielce,Białystok(Sowlany + 6 km)

26 zł/m²1 896 m² 49 296 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, ul. Alejkowa

Sowlany,podlaskie

16,73 zł/m²245 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tu mogą być twoje magazyny, hurtownie w sowlanach 500 m 2, 313m2; 245m2; wysokość 7 m - wjazd tir z poziomu placu - osobne wc - ogrzewanie promienniki podczerwieni - elektryczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Alejkowa

Sowlany,podlaskie

16,73 zł/m²245 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij